Ir pienācis īstais laiks, lai baudītu pavasarīgo laiku un izietu no biroja! "Izdevniecība iŽurnāli" un "Bojāra spēles" aicina jēgpilni pavadīt laiku kādā no mūsu izstrādātajām komandu saliedēšanas spēlēm!

Darbošanās komandā tiks apvienota ar analītiskiem un āķīgiem uzdevumiem, vieglu humora devu un negaidītiem pavērsieniem. Šomēnes mēs jūs aicinām piedalīties spēlēs jaunajā Bojāra spēļu kvartālā!

Laika plānošana, informācijas strukturēšana, klausīšanās – šīs ir prasmes, kuras ir nepieciešamas spēlējot “Sarkano Jumpravu”. Tā ir izcila spēle darbiniekiem, kuri ikdienā strādā ar lielu informācijas apjomu, piemēram, programmētājiem, pārdošanas un mārketinga speciālistiem, kā arī grāmatvežiem.

Spēle "Jāņa atbrīvošana" ir piemērota jebkura uzņēmuma komandai – maziem uzņēmumiem vai uzņēmuma departamentiem. Tā nepieprasa īpašas zināšanas, bet gan pārbauda un nostiprina attapību, atjautību un komandas garu.

Misija “Centrāltirgus” liks spēlētājiem izkāpt no komforta zonas un attīstīt komunikācijas prasmes. Šī spēle ir piemērota pārdošanas komandām, reklāmas, mārketinga, PR, klientu apkalpošanas speciālistiem un citiem, kuru darbs ikdienā ir saistīts ar komunikāciju.

“Atmasko mafijas krusttēvu” piedāvā attīstīt stratēģisko, analītisko un loģisko domāšanu vieglā, bet jautrā veidā, ļaujot izjust īstu sāncensības garu. Tā ir piemērota gan neliela uzņēmuma kolektīvam, kurā strādā dažādu profesiju un amatu pārstāvji, gan lielāka uzņēmuma atsevišķām struktūrvienībām. Šī spēle ir domāta iekštelpām, kas nozīmē, ka ir mazāk fizisko aktivitāšu, bet azarts ir garantēts tik pat liels.

“Gleznu mednieki un apsargs” ir sava veida izlaušanās spēle, kura intelektuāli izklaidē un saliedē dažādu nozaru pārstāvju komandas. Šoreiz spēlētāji varēs iejusties māklas ekspertu lomā un, atšķetinot uzdevumu ķēdi, pielietojot loģisko domāšanu, stratēģiju, viltību un iztēli, varēs ne tikai nopelnīt spēles naudu, bet gan arī tikt pie gleznu oriģināldarbiem. Spēle īpaši piemērota uzņēmumu struktūrvienībām vai nelielu uzņēmumu kolektīviem – vadītājam ar savu komandu. Zināšanas mākslas jomā nav vajadzīgas! :)

Iespējams arī izveidot unikālu spēli, kā arī veikt spēlei nepieciešamās korekcijas pēc uzņēmuma ieskatiem. Sazinies ar mums par individuāliem risinājumiem – e-pastā eliza@izurnali.lv vai zvani 22330714!