Autorizēties
67280693 info@iZurnali.lv

Valdes locekļu nodarbināšana, pienākumi un atbildība

Seminārā tiks apskatīti jautājumi par valdes locekļa iecelšanu un atbrīvošanu no amata, kā arī būtiskākie jautājumi par valdes locekļa nodarbināšanas veidiem un atlīdzību par valdes locekļa pienākumu izpildi. Tiks pievērsta uzmanība arī tādiem jautājumiem kā valdes locekļu galvenie pienākumi, kapitālsabiedrības statūtu prasības un kompetenču sadalījums starp vairākiem valdes locekļiem. Izskatīsim praktiskus piemērus un būtiskākās tiesu prakses atziņas.
 • Datums
  10.11.2020.
 • Laiks
  09:00 - 12:30
 • Vieta
  Islande Hotel, Ķīpsalas iela 2, Rīga
  Skatīt karti
Cena bez PVN
90.91EUR /Ne-abonentiem
Cena bez PVN
80EUR /Abonentiem
Svarīgi! Ja esat iFinanses 12 mēnešu abonents un vēlaties izmantot īpašo cenu, pirms pieteikuma aizpildīšanas, lūdzu, autorizējieties ar savu e-pastu un paroli!
Semināra tēmas:
 • Valdes locekļa pienākumu izpildes sākums (iecelšana amatā, sabiedrības statūtu izmaiņas, kompetenču sadalījums starp valdes locekļiem)Nodarbinātības veida izvēle (darba tiesiskās attiecības un citi iespējamie līgumu veidi). Valdes locekļa pienākumu apvienošana ar citiem amatiem tajā pašā uzņēmumā
 • Valdes locekļu būtiskākie pienākumi, konkurences ierobežojumi
 • Atlīdzība par pienākumu izpildi (darba alga, citi iespējamie atlīdzības veidi un izdevumu kompensācija, piemērojamie nodokļi)
 • Atbrīvošana no amata (veidi, reģistrācija publiskajos reģistros, tiesības prasīt atjaunošanu amatā, atlaišanas pabalsti)
 • Valdes locekļa atbildība (atbildības saturs, kam ir tiesības celt prasību, jaunākās tiesu prakses atziņu apskats) 
 • Piezīme. Seminārā netiks apskatīti jautājumi saistībā ar valsts un pašvaldību kapitālsabiedrību valdes locekļu darbības regulējumu
Darba kārtība:

08:30 - 09:00 reģistrācija, rīta kafija

09:00 - 10:30 semināra norise

10:30 - 11:00 kafijas pauze

11:00 - 12:30 semināra norise

Kontaktpersonas:
Kontaktpersona bez bildes
Ieva Kampāne
66915571
Dalības anulēšana:
Ja semināra dalībnieks savu dalību seminārā atsauc līdz 05.11.2020. (ieskaitot), dalībniekam tiek atmaksāta dalības maksa, ieturot kompensāciju 50% apmērā. Ja dalība tiek atsaukta pēc 05.11.2020., dalības maksa netiek atmaksāta. Ja neparedzētu apstākļu dēļ uz semināru nevarat ierasties, Jūsu vietā pasākumu drīkst apmeklēt cita persona, par to iepriekš rakstiski informējot, nosūtot informāciju uz e-pastu info@iZurnali.lv.
Paroles atjaunošana
e-pasts nav pareizs!
Neesi reģistrējies?