Войти

Vēsture

SIA Izdevniecība iŽurnāli ir pirmā izdevniecība, kas Latvijā ieviesusi interneta žurnālus un kopš 2009.gada darbojas kā profesionālo žurnālu izdevējs.

iFinanses ir pirmais un lielākais interneta žurnāls par nodokļiem, grāmatvedību un finanšu vadību, kas ik dienu sniedz aktuālo informāciju par izmaiņām normatīvajos aktos, kā arī praktiskus skaidrojumus to piemērošanā. Interneta žurnāls iFinanses ir dibināts 2009.gadā, un šodien ir kļuvis par iecienītu izdevumu vairāk nekā 70 000 lasītāju vidū. Kopš 2013.gada decembra līdz 2022.gada decembrim iFinanses pie lasītājiem devās arī papīra formātā, aptverot vēl lielāku lasītāju un žurnāla cienītāju loku.

2017.gada 3.aprīlī laidām klajā jaunu interneta žurnālu iTiesībasiTiesības ir žurnāls par tiesību aktu praktisko pielietošanu, un tas ir ikdienas palīgs gan juristiem, gan personāla un citu struktūrvienību vadītājiem, kas nodarbojas ar juridisko jautājumu risināšanu uzņēmumā. Arī iTiesības no 2019.gada janvāra līdz 2022.gada decembrim iznāca papīra formātā.

Interneta žurnāls iBizness, kurš drukātā formātā iznāca no 2015. līdz 2017.gadam, atjaunotā versijā dienas gaismu ieraudzīja 2020.gada 16.aprīlī. iBiznesa atdzimšana norisinājās Latvijā un pasaulē tik sarežģītajā Covid-19 pandēmijas laikā, kad, neskatoties uz ierobežojumiem, uzņēmēji turpina strādāt un plānot turpmāko darbību. Interneta žurnāls iBizness ir atbalsts un padomdevējs uzņēmējiem un vadītājiem, kurā var lasīt gan pieredzējušu uzņēmēju intervijas un pieredzes stāstus, gan Latvijas labāko ekspertu skaidrojumus par vadītājiem svarīgiem jautājumiem vadības, mārketinga, personāla, tehnoloģiju, finanšu jomā.

Biznesa audiožurnālā iAudio kopš 2021.gada septembra mūsu žurnālu rakstus var klausīties arī audio formātā. iAudio ir Latvijā pirmais profesionālais audiožurnāls, kurā tiek apkopoti uzņēmumiem aktuāli un noderīgi skaidrojumi par nodokļu, grāmatvedības, darba tiesību, komerctiesību, kā arī vadības jautājumiem. 

Apvienojoties drukātajiem žurnāliem iFinanses un iTiesības, 2023.gada janvārī klajā nāca mūsu jaunākais izdevums – drukātais žurnāls iFiT. iFiT ir Latvijā pirmais tik plaša vēriena žurnāls uzņēmumiem, kurā atrodamas atbildes uz katram uzņēmumam būtiskiem jautājumiem  par nodokļu piemērošanu, grāmatvedību un finanšu vadību, darba tiesību un personāla vadības tēmām, komerctiesību un vadības jautājumiem, atziņas no svaigākajiem tiesu spriedumiem, kā arī atbildes uz lasītāju jautājumiem.

Mūsu autori ir Latvijas profesionāļi, savas jomas atzītākie eksperti – zvērināti revidenti, zvērināti advokāti, nodokļu konsultanti, juristi, tāpat arī valsts amatpersonas, mācībspēki, vadības konsultanti un personāla vadības eksperti.

Lai atvieglotu jūsu darbu, piedāvājam uzņēmējiem, vadītājiem, finanšu direktoriem, juristiem un grāmatvežiem pilnīgu praktisko ikdienas komplektu:

 • jaunākās izmaiņas normatīvajos aktos;
 • skaidrojumus normatīvo aktu piemērošanā;
 • padomus un ieteikumus svarīgos un aktuālos uzņēmuma vadības jautājumos;
 • viedokļu apmaiņu gan ar rakstu autoriem, gan citiem lasītājiem;
 • iespēju piedalīties satura veidošanā, iesūtot redakcijā jautājumus par normatīvo aktu piemērošanu un meklējot atbildes kopā ar nozares profesionāļiem un atbildīgajām amatpersonām;
 • darbā nepieciešamās veidlapas un līgumu paraugus;
 • rokasgrāmatas par aktuālām tēmām;
 • seminārus, vebinārus un konferences;
 • kopš 2019.gada decembra saviem lasītājiem piedāvājam arī intelektuāli izklaidējošas komandu saliedēšanas spēles.

Mūsu misija, vīzija, vērtības

Mērķis: Uzņēmējs veido vidi valstij, nevis valsts – uzņēmējam! Tā ir mūsu pārliecība. Mēs esam medijs, kas veido vidi zinošai, inteliģentai, atbildīgai, modernai valstij, kurā uzņēmēji var radoši strādāt un attīstīt savu biznesu.
 
Misija: Mēs esam katra strādāt un augt griboša uzņēmēja nepieciešama ikdienas sastāvdaļa. Mēs iedvesmojam lieliem plāniem, jauniem darbiem, izciliem sasniegumiem un atbildīgai rīcībai.
 
Vīzija. Kļūt par Latvijā pieejamāko, modernāko un ietekmīgāko biznesa informācijas nesēju.
 
Vērtības:
 • Objektivitāte  lai pieņemtu lēmumu, svarīgi zināt dažādus viedokļus! Tāpēc informāciju atspoguļojam no dažādām pusēm – gan uzņēmēja, gan likumdevēja, gan likumu uzraudzītāja un likuma ievērotāja puses.
 • Profesionalitāte – satura veidošanā piesaistām tikai Latvijas labākos nozaru profesionāļus un pieredzējušus uzņēmējus.
 • Atbildība  vārdam ir spēks, un apzināmies, ko var nodarīt nevietā izteikts nepareizais vārds. Tāpēc esam atbildīgi par to, ko rakstām, un vienmēr izvērtējam, vai informācija sasniegs mērķi. Mērķis ir attīstība, nevis graušana.
 • Vienkāršība - vienkāršībā slēpjas domu dziļums, jo daudz un sarežģīti vārdi ir nepieciešami vien, lai aiz tiem noslēptu patieso domu. Patiesība ir vienkāršībā. Mums pietiek drosmes runāt vienkārši.
 • Mūsdienīgums - pasaule mainās, līdz ar to mainās arī uzņēmējdarbības vide un uzņēmēju domāšana, vēlmes, vajadzības, nepieciešamības. Pagātne lai paliek pagātnē! Mēs ejam tālāk un vienmēr esam soli priekšā.
Piesakies jaunumu e-pastam!
Paroles atjaunošana
Неправильный адрес e-mail!
Не зарегистрированы?