Reklāma aizvērsies pēc...

Autorizēties
 • 10.06.2022
  Vebinārā runāsim gan par darbinieku ieņēmumiem, kuri ietekmē vidējo izpeļņu, gan tādiem, kas nav jāņem vērā vidējās izpeļņas aprēķinos. Apskatīsim arī vidējās izpeļņas aprēķinus dažādās situācijās, piemēram, pirmajā darba dienā, pēc ilgstošas prombūtnes, gada beigās, kad jāveido uzkrājums neizmantotam atvaļinājumam, un citus.
 • 07.06.2022
  Pēdējos gados transfertcenu (TC) noteikšana neapšaubāmi ir kļuvusi par vienu no svarīgākajiem starptautisko nodokļu jautājumiem, ar kuru saskaras starptautiskas uzņēmumu grupas un nodokļu administrācijas. Ja Jūsu pārstāvētajam uzņēmumam ir darījumi ar saistītām personām, tad TC deklarēšanā un pamatošanā ir saistoši Latvijas Republikas normatīvi, izvēlētie nodokļu politikas risinājumi un noteikumi. Vebinārā lektori sniegs gan bagātīgu teorētisko bāzi, gan noderīgu situāciju bāzi, informācijas avotus un citu vērtīgu informāciju.
 • 31.05.2022
  Sākoties karam Ukrainā un ierodoties pirmajiem bēgļiem, jautājums par Ukrainas civiliedzīvotāju nodarbināšanas iespējām kļuva ārkārtīgi aktuāls. Tāpēc vebinārā stāstīsim gan par vispārējo kārtību ārvalstnieku nodarbināšanai Latvijā, gan par Ukrainas civiliedzīvotāju nodarbināšanas iespējām saskaņā ar speciāli pieņemto likumu. Vebināra laikā apskatīsim jautājumus saistībā ar kārtību darba tiesisko attiecību nodibināšanai ar Ukrainas civiliedzīvotājiem, darba devēju galvenajiem pienākumiem un tiesībām, kā arī izņēmumiem, kuri attiecas uz šādu darbinieku nodarbināšanu.
 • 27.05.2022
  Šobrīd Saeimā ir iesniegts apjomīgs likumprojekts par grozījumiem Darba likumā, kurā tiek pārņemtas divu direktīvu prasības. Kas būtiski ietekmēs darbinieku darba un privātās dzīves saskaņošanu? Kādus papildus pienākumus tas uzliks darba devējam? Arī Latvijas Republikas Augstākā tiesa un Eiropas Savienības tiesa nav snaudusi, bet pieņēmusi virkni būtisku spriedumu, kas ir izmantojami arī Darba likuma piemērošanā.
 • 25.05.2022
  Vebinārā izskatīsim jaunās likumu prasības e-komercijā uzņēmumiem, kas tiks papildinātas ar piemēriem, praktiskiem piemēriem un skaidrojumiem. Skaidrosim kādi ir pārdevēja pienākumi attiecībā uz preču atbilstības līguma noteikumiem nodrošināšanu pēc Patērētāju tiesību aizsardzības likuma grozījumiem. Vebinārs būs aktuāls komersantiem, kuriem ir vai kuri plāno atvērt interneta veikalu. Savukārt, informācija par cenu norādīšanas noteikumiem ir noderīga ikvienam komersantam.
 • 18.05.2022
  Skaidrās naudas uzskaite elektroniski – kam pievērst uzmanību? Kā sagatavot kases ieņēmumu un izdevumu orderi? Kādas ir inkasācijas prasības? Vebinārā runāsim par jaunajām prasībām kases ieņēmumu un izdevumu ordera dokumentu noformēšanu un kases grāmatas kārtošanu.
 • 12.05.2022
  Kā atvieglot ikdienas darba procesus, lai darbus paveiktu ātrāk, saglabājot vai pat uzlabojot kvalitāti? Žurnāls "iFinanses" aicina uz ikgadējo forumu, kura laikā uzsvars tiks likts uz praktisko e-risinājumu ieviešanu uzņēmumu ikdienā, lai modernizētu un efektivizētu saimniecisko darbību.
 • 03.05.2022
  Kā ietaupīt laiku, ja uzņēmumā jāsagatavo daudzi vienveidīgi dokumenti, kuros mainās tikai personas dati? Piemēram, ja jāsagatavo vienošanās pie darba līguma visiem darbiniekiem vai arī kādi pārvaldes dokumenti, vai uzlīmes aploksnēm. Kā sagatavot šādus dokumentus, lai darbs nav jādara manuāli? Kā ērti parakstīt masveida dokumentus? Aicinām lietvežus, personāla speciālistus, grāmatvežus u.c., kam ikdienā ir darbs ar liela apjoma vienveidīgiem dokumentiem uz praktisku vebināru.
 • 28.04.2022
  Preču muitošana starptautiskās tirdzniecības ietvaros vienmēr ir un būs aktuāla. Vebinārā tiks aplūkotas tēmas, kas ir svarīgas ikvienam, kam ir vai varētu būt saskarsme ar muitojamu preču saņemšanu. Muitas un nodokļu konsultante Elīna Lapsa sniegs aktuālāko un svarīgāko informāciju, kas jāņem vērā plānojot preču muitošanas procesu Latvijā.
Paroles atjaunošana
e-pasts nav pareizs!
Neesi reģistrējies?