Autorizēties
67280693 info@iZurnali.lv
  • 03.12.2020
    Covid-19 vēl vairāk izgaismoja nepieciešamību pārcelt uzņēmumu procesus uz elektronisko vidi. Vai šobrīd likumdošana ir pietiekami sakārtota, lai uzņēmumi savu grāmatvedību varētu pārcelt uz elektronisko vidi? Vai ir plānotas kādas izmaiņas normatīvajos aktos? Vai VID akceptē elektroniskos dokumentus? Vai glabāt e-dokumentus e-vidē ir pietiekami droši? Kā pārkārtot uzņēmuma procesus? Kādi juridiskie riski varētu rasties un vai šādi dokumenti izmantojami par pierādījumu tiesā? Meklēsim atbildes kopā!
  • 10.12.2020
    Plānots, ka jau 2021.gada 1.janvārī šobrīd spēkā esošo likumu “Par grāmatvedību” aizstās pilnīgi jauns Grāmatvedības likums. Lai gan likums Saeimā vēl nav pieņemts, laika vairs nav daudz, tāpēc vebinārā pārrunāsim, kādas izmaiņas ir paredzētas un ko tās nozīmē grāmatvežiem, īpaši pievēršoties jautājumiem par grāmatvedības attaisnojuma dokumentu plūsmu.
  • 15.12.2020
    PVN piemērošana un deklarāciju aizpildīšana darījumos starp ES dalībvalstīm un trešajām valstīm praksē rada daudz neskaidrību grāmatvežu ikdienā. Šajā seminārā analizēsim praktiskus piemērus par PVN piemērošanu pārrobežu darījumos un smelsimies atziņas no Eiropas Savienības Tiesu prakses. Tāpat arī izskatīsim jaunākās izmaiņas PVN likumā, kas stājas spēkā 2021. gadā.
Paroles atjaunošana
e-pasts nav pareizs!
Neesi reģistrējies?