Autorizēties
  • 05.03.2024
    Datoru un interneta laikmets piedāvā aizvien vairāk dažādu iespēju, kas būtiski atvieglo darbu un arī dokumentu noformēšanu. Taču visa pamatā joprojām paliek cilvēka izpratne un zināšanas par to, kas dokumentēšanā ir būtisks un kas tāds nav. Kas dokumentu izstrādē un noformēšanā ir obligāts, bet kas – tikai ieteicams? Kas jādara, lai dokumentam būtu juridisks spēks? Vebinārā iegūsi atbildes uz jautājumiem un praktisku, darbā pielietojamu informāciju par dokumentu noformēšanu.
  • 21.03.2024
    Kā zināt un saprast, vai izdevumi ir saistīti ar uzņēmuma saimniecisko darbību? Kā novērtēt darījuma būtību, lai sakārtotu grāmatvedības uzskaiti? Kā pareizi nodalīt saimnieciskos izdevumus no nesaimnieciskajiem izdevumiem, kas aplikti ar UIN, lai neradītu zaudējumus uzņēmumam? Piedalies vebinārā, kura laikā caur praktiskiem piemēriem apgūsi kā sakārtot uzņēmuma iekšējo dokumentāciju, izprotot darījumus un to saistību ar konkrētā uzņēmuma darbību.
  • 22.03.2024
    Vai pirmo reizi gatavosi gada pārskatu? Varbūt esi piemirsis, kā to darīt? Veidosim gada pārskatu kopā! Piedalies divu dienu meistarklasē, kuras laikā virsgrāmatu pārvērtīsi par finanšu pārskatu. Strādāsim ar MS Excel sagatavotu virsgrāmatas paraugu. Kopīgiem spēkiem praktiski iziesim cauri soļiem, kas jāveic pirms gada pārskata sagatavošanas. Noskaidrosim, kurus posteņus finanšu pārskatā atļauts apvienot un kuri konti veido kuras finanšu pārskata pozīcijas. Kā arī uzzināsi, kas jāņem vērā, iesniedzot gada pārskatu VID EDS.
Paroles atjaunošana
e-pasts nav pareizs!
Neesi reģistrējies?