Autorizēties
67280693 info@iZurnali.lv
 • 18.05.2021
  Lai gan jau kopš 2018. gada dzīvojam pēc jaunā UIN režīma, pēdējā taksācijas perioda UIN deklarācijas aizpildīšana joprojām daudziem ir kā izaicinājums. Vebinārā runāsim par UIN deklarācijas aizpildīšanas pamatprincipiem, apliekamās bāzes noteikšanas niansēm un izskatīsim joprojām aktuālos pārejas noteikumus. Vebinārs būs piemērots tiem, kas pēdējo UIN deklarāciju aizpilda pirmo reizi, kā arī tiem, kas vēlas atsvaidzināt esošās zināšanas par UIN pēdējās deklarācijas aizpildīšanas kārtību.
 • 26.05.2021
  Vebinārā padziļināti izvērtēsim saistītās personas, sniegsim detalizētu skaidrojumu par kontrolēto darījumu starpības/summas deklarēšanu UIN deklarācijā, kontrolēto darījumu summas aprēķinu transfertcenu dokumentācijai, nostiprināsim zināšanas par transfertcenu dokumentācijas sagatavošanas prasībām, tirgus cenas metodēm u.c. būtiskiem aspektiem transfertcenu vērtēšanā. Vebinārs paredzēts ikvienam uzņēmuma darbiniekam, kura kompetencē ietilpst transfertcenu jautājumu vērtēšana.
 • 27.05.2021
  2021.gads nāk ar vērienīgām izmaiņām IIN un VSAOI piemērošanā. Mainās uzņēmējdarbības formas un tām piemērojamie nodokļi. Kādas pārmaiņas sagaida autoratlīdzību saņēmējus, darba ņēmējus un arī ienākuma izmaksātājus, sākot ar 2021.gada 1.jūlija? Kā pareizi aprēķināt un ieturēt nodokļus, lai nekļūdītos? Par šo visu runāsim vebinārā.
 • 08.06.2021
  Covid-19 ietekmē daudzi uzņēmumi savu tirdzniecību pārcēla un turpina pārcelt uz interneta vidi. Tas prasa daudz jaunas informācijas apgūšanu – sākot no likumdošanas aktu izpētes, uzņēmuma grāmatvedības sistēmu pielāgošanas, līgumu un grāmatvedības dokumentu pārcelšanas uz elektronisko vidi, līdz pat atbilstošu maksājumu sistēmu ieviešanai. Ar kādām problēmām nākas saskarties interneta tirdzniecības vietām un kā tās risināt – viss šajā konferencē!
Paroles atjaunošana
e-pasts nav pareizs!
Neesi reģistrējies?