Reklāma aizvērsies pēc...

Autorizēties
 • 30.06.2022
  Vebinārā tiks apskatīti būtiskākie muitas atļauju jautājumi. Muitas un nodokļu konsultante Elīna Lapsa sniegs teorētisko un praktisko ieskatu muitas atļauju darbības procesā. Tiks apskatīta aktuālā informācija par muitas atļauju veidiem un komersantu ieguvumiem. Vebinārā tiks detalizēti skaidroti muitas atļauju iegūšanas un izpildes kritēriji, nepieciešamā informācija un veicamās darbības gan muitas atļauju saņemšanas procesā, gan turpmākā muitas atļauju kritēriju izpildes laikā.
 • 01.07.2022
  Darba likums kārtējo reizi piedzīvo būtiskus uzlabojumus. Ko tie ievieš darbinieka un darba devēja savstarpējās attiecībās? Kādas izmaiņas darba devējam jāveic personāla dokumentos? Kā praksē sabalansēt likumā noteiktās darbinieku tiesības ar uzņēmuma darbības nodrošināšanu? Šie un citi jautājumi tiks analizēti seminārā.
 • 05.07.2022
  Šis gads iesācies ar notikumu, kas veicinās noteikta veida iepakojumu savākšanu un apstrādi, kā rezultātā apkārtne kļūs tīrāka un sakoptāka. Tātad–arī Latvijā ir sākusi darboties depozīta sistēma. No grāmatvedības uzskaites un nodokļu piemērošanas viedokļa ir gana daudz nianses, kas jāzina saistībā ar depozīta maksas norādīšanu un uzskaiti grāmatvedībā.
 • 07.07.2022
  Vebinārā sniegsim ieskatu par svarīgākajiem jautājumiem, kas nodokļu un grāmatvedības ziņā ir būtiski tieši lauksaimniecības jomā strādājošiem uzņēmumiem. Tā kā lauksaimnieciskajā ražošanā darbojas arī fiziskās personas kā saimnieciskās darbības veicēji, tad viens no apskatāmajiem jautājumiem būs arī par uzskaites prasībām vienkāršajā grāmatvedībā. Vebinārā papildus pievērsīsim uzmanību arī tam, kā pārskatos jāatspoguļo saņemtie atbalsta maksājumi un kādi nodokļu atvieglojumi pieejami lauksaimniekiem, tai skaitā, par atviegloto nodokļu režīmu, kas paredzēts sezonas laukstrādnieku nodarbināšanai.
Paroles atjaunošana
e-pasts nav pareizs!
Neesi reģistrējies?