Autorizēties
67280693 info@iZurnali.lv
  • 04.03.2021
    Kopš elektronisko dokumentu un elektroniskā paraksta ieviešanas pagājuši jau gandrīz 20 gadi, taču tikai pēdējā gada laikā elektroniskā dokumentu aprite ieguvusi patiesu nozīmību. Šajā vebinārā apskatīsim pamata prasības, kas attiecas uz elektroniskajiem dokumentiem un to apriti, dažādus elektronisko parakstu veidus un to piemērošanas atšķirības. Diskutēsim par piemērotāko un pieļaujamo elektroniskā paraksta veidu dažādos darījumos, kā arī risināsim jautājumus, kas attiecas uz elektronisko dokumentu apriti ārvalstu darījumos.
  • 09.03.2021
    Šobrīd grāmatvedības dokumentu aprite e-vidē notiek daudz aktīvāk nekā iepriekš, kas liek rasties arvien jauniem jautājumiem un neskaidrībām. Aicinām uz vebināru, lai uzzinātu, kā pareizi veidot elektronisko dokumentu plūsmu ne tikai no normatīvo aktu piemērošanas viedokļa, bet arī no praktiskās puses.
  • 16.03.2021
    Tuvojas gada pārskatu iesniegšanas termiņš. Šogad būtiskākās izmaiņas ir saistītas ar Covid-19 dēļ ieviestajiem saimnieciskās darbības ierobežojumiem, līdz ar to vebinārā īpašu uzmanību pievērsīsim aktīvu novērtēšanai, vērtības samazināšanās izvērtēšanai un citu bilances posteņu novērtēšanai. Tāpat apskatīsim gada pārskatā iekļaujamo informāciju un saņemtā finansiālā atbalsta Covid-19 ietekmes seku novēršanai atspoguļošanu.
Paroles atjaunošana
e-pasts nav pareizs!
Neesi reģistrējies?